Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 06.03.2021
Z ostatniej chwili arrow Organizacje pozarządowe

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Organizacje pozarządowe
ZAPROSZENIE DO WZIĘCIA UDZIAŁU W ZESPOLE ROBOCZYM DS. 1% Drukuj
Wpisał: Katarzyna Szczutowska   
23.06.2016

Rada działalności Pożytku Publicznego Województwa Kujawsko - Pomorskiego we współpracy z Sejmikiem Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko - Pomorskiego i Biurem Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z naszego regionu do wzięcia udziału w zespole roboczym ds. 1 %.

Zobacz cały artykuł…
 
GRANTY OD KULCZYK FOUNDATION Drukuj
Wpisał: Katarzyna Szczutowska   
16.06.2016

Zostały dwa tygodnie, by zdobyć 25 tys. zł od Kulczyk Foundation!

Jest czas do 30 czerwca do godz. 23.59. Wtedy kończy się nabór wniosków o granty od Kulczyk Foundation. Można zdobyć do 25 tys. zł pod warunkiem, że projekt przedsięwzięcia społecznego będzie uzasadniony i obiecujący, jeśli chodzi o skuteczność, efektywność oraz możliwości ewaluacji. - To jest konkurs dla profesjonalistów w swojej dziedzinie. Każdy kto opracowuje projekt społeczny bierze przecież odpowiedzialność za jego beneficjentów - tłumaczy Dominika Kulczyk, szefowa Kulczyk Foundation.


O granty od Kulczyk Foundation mogą ubiegać się instytucje, stowarzyszenia i fundacje. - Kulczyk Foundation chce przenosić do filantropii najlepsze rozwiązania biznesowe. Zależy nam więc na tym, aby promować efektywność oraz skuteczność. Stąd w ocenie wniosków i analizie projektów istotne są takie kryteria jak: realna zmiana społeczna, potencjał fundraisingowy projektu, czy planowane sposoby ewaluacji. Chcemy, aby wnioskodawcy planowali swoją aktywność racjonalnie - tłumaczy Marta Schmude-Olczak, Dyrektor Zarządzająca Kulczyk Foundation.

W każdym roku kalendarzowym odbywać się będą dwie edycje konkursu grantowego. Pierwsza kończy się 30 czerwca. Maksymalna kwota, o którą można się ubiegać wynosi 25 000 złotych, łącznie Kulczyk Foundation przeznaczyła na granty 50 000 zł w każdej z dwóch edycji. Zwycięzców poznamy do 15 sierpnia. Co trzeba zrobić by przybliżyć się do zwycięstwa?
1. Przeczytać regulamin konkursu, który znajduje się pod adresem: http://www.kulczykfoundation.org.pl/media/51871/kf_regulamin-2016.pdf
2. Wypełnić wniosek o grant, który znajduje się po adresem: http://www.kulczykfoundation.org.pl/media/51872/kf_formularz.docx
3. Przesłać wniosek zgodnie z regulaminem. Wszystko co trzeba wiedzieć o konkursie dostępne  jest na stronie http://www.kulczykfoundation.org.pl w zakładce „wsparcie".

Kulczyk Foundation to Fundacja, która wykorzystuje najlepszą możliwą wiedzę o zarządzaniu i inwestycjach społecznych do inicjowania realnych zmian w Polsce, ale także w tych częściach świata, w których beneficjenci pomocy nie mają szans na samodzielną poprawę jakości swojego życia.

 
KONSULTACJE W SPRAWIE UZYSKANIA WSPARCIA FINANSOWEGO Z FUNDUSZY EUROPEJSKICH Drukuj
Wpisał: Katarzyna Szczutowska   
13.06.2016
logo.png
Zobacz cały artykuł…
 
Projekt Przystanek różnorodność Drukuj
Wpisał: Katarzyna Szczutowska   
10.06.2016
 
KONSULTACJE W SPRAWIE UZYSKANIA WSPARCIA FINANSOWEGO Z FUNDUSZY EUROPEJSKICH Drukuj
Wpisał: Katarzyna Szczutowska   
07.06.2016

logo.png


Uprzejmie informujemy, iż

specjaliści Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Grudziądzu zapraszają na bezpłatne konsultacje dotyczące możliwości uzyskania wsparcia w ramach Funduszy Europejskich prowadzone w formie Mobilnych Punktów Informacyjnych.

Podczas konsultacji będzie można uzyskać informacje na temat wsparcia, jakie można otrzymać z Funduszy Europejskich m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub jej rozwój. Uczestnicy spotkania będą mogli uzyskać informację na temat bezpłatnych szkoleń, jak również możliwości dofinansowania projektów realizowanych przez społeczności lokalne.

Spotkania przeznaczone są dla mieszkańców powiatów golubsko-dobrzyńskiego oraz brodnickiego.

Lp.

Miejsce

Rodzaj działania

Data

Godzina

1.

Urząd Miasta i Gminy

Jabłonowo Pomorskie

ul. Główna 28

sala nr 1

Mobilny Punkt Informacyjny


16.06.2016 r.


8.30-11.00


2.


Starostwo Powiatowe Brodnica

ul. Kamionka 18

sala nr 102


Mobilny Punkt Informacyjny


16.06.2016 r.


12.00-14.30

 

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 37 - 45 z 146
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!