Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.05.2022
Z ostatniej chwili arrow Strzelnica w Kiełpinach

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Strzelnica w Kiełpinach
Zawody sołeckie w strzelaniu. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
28.09.2015

zawody_strzeleckie_28_09_15_000.jpgW dniu 27 września br. pasjonaci broni uczestniczyli w XIX Zawodach Strzeleckich na strzelnicy im. Waldemara Balcerka w Kielpinach. Tradycyjnie w imieniu uczestników Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski złożył wiązankę kwiatów na grobie śp. Waldemara Balcerka, który jako naczelnik tej gminy wybudował strzelnice i zaszczepił w wielu pasję strzelania. Organizatorami tej cieszącej się olbrzymią popularnością imprezy jest Burmistrz Miasta, sołectwo Kiełpiny oraz Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury. Nad bezpieczeństwem zawodników jak i kibiców czuwała firma Sfora Extreme.

Zobacz cały artykuł…
 
Nie tylko pomagają, ale również dobrze strzelają Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
23.06.2015

St20.jpgrażacy ochotnicy z gminy Kowalewo Pomorskie udowodnili, że nie tylko znają się na gaszeniu pożarów, rozcinaniu samochodów po wypadku czy na ściąganiu kotów z drzew. W dniu 21 czerwca br. na I Gminnych Zawodach Strażaków w strzelaniu druhowie sprawdzali swoją celność. Nad prawidłowością zawodów, a przede wszystkim nad bezpieczeństwem uczestników czuwała firma Sfora Extrim. Na dwanaście jednostek w gminie Kowalewo aż 11 wystawiło pięcioosobowe drużyny. Tylko jedna (OSP Lipienica) miała w swoim składzie druhenkę (Magdalena Błach). Główny organizator prezes Miejsko- Gminny OSP burmistrz Andrzej Grabowski zachęcał do organizacji zawodów we własnych jednostkach. Obiekt służy wszystkim, wystarczy tylko zadbać o instruktora.

Zobacz cały artykuł…
 
Zgłoś się na organizatora zawodów strzeleckich. Drukuj
Wpisał: Jolanta Jakubiak   
20.03.2015

Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim poszukuje kandydatów - organizatorów zajęć, zawodów sportowych i rekreacyjnych ze strzelectwa sportowego realizowanych na strzelnicy w Kiełpinach.

Zadaniem kandydata będzie prowadzenie zawodów sportowych i rekreacyjnych dla miłośników tej formy spędzania wolnego czasu, jak i tych, którzy poszukują innych form wypoczynku.

Zobacz cały artykuł…
 
Strzelnica w Kiełpinach rozbrzmiewa od strzałów Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
26.02.2015
dot_bez_strzeln_26_02_15_000.jpgSzanowni czytelnicy

W związku z licznymi zapytaniami na temat funkcjonowania strzelnicy w Kiełpinach informuję, że od wrześniowego oddania zmodernizowanego obiektu do użytku do dnia dzisiejszego odbyło się już 8 wynajmów tego obiektu. Jak widać zimowa atmosfera nie przeszkadza pasjonatom strzelania do pielęgnowania swoich pasji. Udostępnianie obiektu odbywa się zgodnie z regulaminem strzelnicy i przepisami dotyczącymi organizacji zawodów przy użyciu broni. Zasady i regulaminy zamieszczone są na stronie poświęconej strzelnicy: http://archiwumwww.kowalewopomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=29&Itemid=206

 

Zobacz cały artykuł…
 
WARUNKI KORZYSTANIA Z OBIEKTU STRZELNICY Drukuj
Wpisał: Anna Panak   
14.10.2014

tarcza_000_14_10_14.jpgI. Obiekt strzelnicy o charakterze sportowo-rekreacyjnym z dopuszczeniem broni typu KBKS (zgodnie z projektem budowlano-wykonawczym) położony w miejscowości Kiełpiny stanowi własnośc Gminy Kowalewo Pomorskie. 

II. Strzelnica dostępna jest w ciągu całego roku. Udostępniający zastrzega sobie jednak prawo do wyłączenia obiektu z użytkowania w razie niesprzyjających warunków pogodowych.

III. Udostępnienie obiektu następuje na pisemny wniosek złożony z przynajmniej 7-dniowym wyprzedzeniem. We wniosku należy określić cel, termin i godziny korzystania ze strzelnicy.

Osoba składająca wniosek musi posiadać stosowne uprawnienia i zezwolenia do prowadzenia strzelania stosownie do rodzaju broni.

Wniosek należy złożyć do Urzędu Miejskiego w Kowalewie Pom. Plac Wolności 1, 87-410 Kowalewo Pom.

 

Zobacz cały artykuł…
 
Strzelnica pełnoletnia i po liftingu Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
29.09.2014
small.jpgStrzelnica w Kiełpinach (gm. Kowalewo Pomorskie) zaprezentowała nam po raz pierwszy swoje walory po gruntownej przebudowie. W dniu 28 września br. pasjonaci broni uczestnicząc w XVIII Zawodach Strzeleckich na strzelnicy im. Waldemara Balcerka, zanim sprawdzili swoją precyzję i celne oko najpierw uczestniczyli w uroczystym otwarciu zmodernizowanego obiektu. Zainaugurowała go msza święta dziękczynna w intencji bezpieczeństwa użytkowników obiektu.
Zobacz cały artykuł…
 
Strzelnica - galeria Drukuj
Wpisał: Małgorzata Dębińska   
26.09.2014
strzelnica_15_10_14_0001.jpg

strzelnica_28_09_14_0002.jpg

 

Więcej zdjęć [tutaj]

 
Dokumentacja Drukuj
Wpisał: Małgorzata Dębińska   
23.09.2014
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!