Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.05.2022
Z ostatniej chwili arrow Centrum Rekreacji i Sportu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Centrum Rekreacji i Sportu
Podwójnie diamentowe Kowalewo Pomorskie Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
27.01.2014

podwojnie_diamentowe_05_12_14_000.jpgGmina Kowalewo Pomorskie została nagrodzona dwoma Diamentami Region. Uroczyste wręczenie miało miejsce 5 grudnia br. Wyróżniła nas kapituła konkursowa w kategorii „Samorząd" doceniając trzy nasze unijne inwestycje: III etap Centrum Rekreacji i Sportu, lampy solarowe i tablice interaktywne. Rywalizowało tutaj aż 14 samorządów. Otrzymaliśmy również Diament w kategorii, która wywołała największe emocje czyli w głosowaniu mieszkańców.

Zobacz cały artykuł…
 
Kowalewskie Centrum w piątce najlepszych obiektów sportowych roku 2013. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
27.01.2014
kowalewskie_centrum_14_11_13_000.jpgCentrum Sportu i Rekreacji w Kowalewie Pomorskim zdobyło tytuł Sportowy Obiekt Roku 2013. To wybitne wyróżnienie trafiło do 5 równorzędnych samorządów. Uroczysta gala miała miejsce 14 listopada br. w Warszawie. Wyróżnienie osobiście odebrał Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.
Zobacz cały artykuł…
 
Mecz trzech sąsiadów. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
07.08.2012
Do niecodziennego wydarzenia sportowego doszło w gminie Kowalewo Pomorskie w dniu 2 czerwca br. Na boisku piłkarskim Centrum Rekreacji i Sportu zagrały dwie drużyny, zaś na trybunach zasiedli mieszkańcy trzech gmin. Zadziwiające? A jednak. Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie Andrzej Grabowski przychylił się do osobistej prośby burmistrza Golubia Dobrzynia Romana Tasarza i wyraził zgodę na rozegranie meczu ligowego pomiędzy Drwęcą Golub Dobryń a Cyklonem Kończewice na kowalewskim stadionie. 
Zobacz cały artykuł…
 
Ostatnie prace na Centrum Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
22.05.2012
small.jpgNa kowalewskim Centrum Rekreacji i Sportu trwają już ostatnie prace budowlane. Wykonawca, firma Kaszub zgodnie z umową do końca maja musi wykonać plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki plażowej (ręcznej i siatkowej) oraz boisko wielofunkcyjne. Roboty trwały nawet w dni świąteczne, a efekt jest widoczny.
Zobacz cały artykuł…
 
Marszałek Piotr Całbecki w Kowalewie Pomorskim. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
16.03.2012
Centrum Sportu i Rekreacji w Kowalewie Pomorskim zwiedził w dniu 16 marca br. Marszałek Województwa Piotr Całbecki . W towarzystwie wiceprzewodniczącego sejmiku Ryszarda Bobera, kierownika marszałkowskiego Biura Sportu Marcina Drogoroba i pełnomocnika Grzegorza Borka skorzystał z zaproszenia Burmistrza Andrzeja Grabowskiego do obejrzenia obiektu sportowego, które finansowo wsparł.
Zobacz cały artykuł…
 
Urodzinowa wizyta w rodzinnym Kowalewie Pomorskim Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
24.02.2012
small.jpg
Piękny prezent sprawił sobie Europoseł Janusz Zemke z okazji urodzin. Właśnie w tym dniu (24.02.) złożył wizytę w rodzinnym Kowalewie Pomorskim. Witając rodaka burmistrz Andrzej Grabowski złożył w imieniu społeczeństwa życzenia urodzinowe. Życzył zdrowia i satysfakcji ze służby na rzecz całej Europy, a szczególnie Kowalewiaków.
Zobacz cały artykuł…
 
Radość na zmarzniętych buziach. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
27.01.2012

Pod koniec stycznia zawitała do nas prawdziwa zima. Ujemna temperatura ma utrzymywać się nawet do końca lutego. Zadowoleni z tego faktu są chyba jedynie dzieciaki i pasjonaci sportów zimowych. Dla tych, którzy na ferie zimowe nie wyjeżdżają do europejskich kurortów wczasowych samorząd gminy Kowalewo Pomorskie przygotował nie lada atrakcję. Na terenie Centrum Sportu i Rekreacji powstały trzy lodowiska. W niecki, w których wiosną zaczną powstawać dwa boiska sportowe oraz plac zabaw druhowie z OSP Wielkie Rychnowo wlali wodę, a resztę zrobił mróz.

Zobacz cały artykuł…
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!