Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.10.2021
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

INFORMACJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW
Wpisał: Edyta Jasińska   
05.07.2011
Uprzejmie informujemy, że od 1 lipca 2011 roku funkcjonuje Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej (CEIDG) prowadzona przez Ministra Gospodarki (MG) w formie elektronicznego rejestru dostępnego przez Internet (http://www.ceidg.gov.pl/).
Zobacz cały artykuł…
 
Tryptyk Rzymski - przeżyjmy to jeszcze raz
Wpisał: Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski   
26.05.2011

soyka_22_26_05_11.jpg Koncert Stanisława Soyki „Tryptyk Rzymski” w Kowalewie Pomorskim przeżyjmy to jeszcze raz Koncert dziękczynny za beatyfikację Jana Pawła II, Honorowego Obywatela Miasta i patrona Publicznego Gimnazjum pozostanie na długo w naszych wspomnieniach. Niemniej jednak zachęcamy do powrotu do tamtej atmosfery i zapraszamy do obejrzenia fragmentów amatorskiego filmu autorstwa p. Sławomira Marciniaka z Gimnazjum Publicznego w Kowalewie Pomorskim, powstałego za zgodą Urzędu Miejskiego w Kowalewie Pomorskim.

Z poważaniem Andrzej Grabowski Burmistrz Miasta

 
Sportowe Kowalewo Pomorskie
Wpisał: Andrzej Grabowski Burmistrz Miasta   
20.05.2011

Kowalewo Pomorskie słynie z zamiłowania do sportu. Pod wrażaniem  zaangażowania w rozwój lokalnej infrastruktury sportowej byli również przedstawiciele Telewizji Polskiej z Bydgoszczy. Redaktor Hubert Malinowski wraz z współpracownikami zbierał u nas materiały do programu pt. „Kujawsko- Pomorski Magazyn Sportowy", który ukazał się 18 oraz 19 maja w telewizji bydgoskiej.  Obejrzymy go jeszcze raz - KLIKNIJ

 tvp-bydgoszcz_small_16_05_11.jpg

 
Wyjaśnienia dotyczące nazewnictwa Urzędu Miejskiego w Kowalewie Pomorskim
Wpisał: Ewa Bąk Sekretarz Gminy   
20.05.2011

W związku z pojawiającymi się wątpliwościami dotyczącymi właściwego nazewnictwa Urzędu Miejskiego w Kowalewie Pomorskim informuję, że zgodnie z art. 15 ust. 2 ustawy o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591 z późn. zm.) „jeżeli siedziba rady gminy znajduje się w mieście położonym na terenie tej gminy, rada nosi nazwę rady miejskiej". Dotyczy to sytuacji, w której siedziba organów gminy, a więc rady i burmistrza, znajduje się w miejscowości mającej statut miasta.

Zobacz cały artykuł…
 
Twoje zachowanie świadczy o Tobie.
Wpisał: Jolanta Jakubiak   
05.04.2011
skate_small_05_04_11.jpgNadejście wiosny i cieplejsze dni spowodowały, że zapełniły się obiekty sportowe na terenie gminy, szczególnie dużym zainteresowaniem miłośników rolek i deskorolek cieszy się skate park. Aby na tym obiekcie i wszystkich innych przebywało nam się miło musimy wszyscy przestrzegać zasad dobrego wychowania. Dlatego też apelujemy do korzystających z obiektów sportowych o kulturalne zachowanie.
Zobacz cały artykuł…
 
Zachowajmy kulturę na przystankach PKS
Wpisał: Anna Górecka   
23.07.2010

Do Urzędu Miejskiego coraz częściej napływają zgłoszenia dotyczące niszczenia wiat przystankowych oraz skandalicznego zachowania osób przebywających w ich obrębie. Z poczynionych obserwacji można wysunąć wniosek, iż wiaty przystankowe są wykorzystywane w sposób niezgodny z ich przeznaczeniem. Nierzadko gromadzi się tam młodzież, która zakłóca spokój mieszkańców sąsiednich nieruchomości.

Zobacz cały artykuł…
 
«« start « poprz. 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 nast. » koniec »»

Pozycje :: 2971 - 2976 z 2976
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!