Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2022

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zmiany kadrowe na posterunku Policji w Kowalewie Pomorskim. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
02.03.2009

Decyzją Komendanta Wojewódzkiego i na wniosek komendanta Powiatowego Policji z dniem 1 marca 2009r kierownikiem Posterunku Policji w Kowalewie Pomorski został aspirant Piotr Pipczyński.

Przekazanie obowiązków nastąpiło w dniu 2 marca. Komendant Powiatowy Antonii Stramek oficjalnie przekazał swoją decyzję podwładnym oraz Burmistrzowi Miasta. Podkreślał potrzebę dobrej współpracy pomiędzy obiema instytucjami. Kowalewo Pom. to gmina miejsko- wiejska, położona wzdłuż drogi krajowej przez co jest narażona na duży i specyficzny wachlarz problemów. Najpoważniejsze z nich to: piractwo drogowe oraz kradzieże mienia (samochody, sprzęt rolniczy).

Cieszę się, że nowy komendant wywodzi się z obecnej załogi i jest rodowitym Kowalewiakiem. Zna lokalne potrzeby i bolączki, a przede wszystkim mieszkańców.- podkreślał Burmistrz Andrzej Grabowski- Komendant Pipczyński przez 20 lat pracy dał się poznać jako osoba odpowiedzialna i wyważona. Dzięki jego pracy na stanowisku Z-cy Kierownika i dobrej współpracy z cała 8-osobową załogą Kowalewo Pomorskie jest bezpiecznym miastem. Na zwolnione przez nowego komendanta miejsce Z-cy kierownika awansował sierż. sztab. Dariusz Sachs.

Dotychczasowy komendant Sławomir Kokowicz otrzymał awans zawodowy i przeszedł do pracy w Komendzie Powiatowej Policji w Golubiu – Dobrzyniu. Asp. Kokowicz dowodził placówką w Kowalewie Pomorskim od IX 2007r. W tym czasie posterunek wzbogacił się o radar do pomiaru prędkości, nowy samochód oraz 1 etat policjanta.

Odchodzącemu jak i nowemu Komendantowi życzymy samych sukcesów, spokoju i satysfakcji z pracy. Oficjalne pożegnanie komendanta Sławomira Kokowicza nastąpi na najbliższej sesji Rady Miejskiej.

 

zmiany_policja_01_02_03_09.jpg  zmiany_policja_02_02_03_09.jpg
 
zmiany_policja_03_02_03_09.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!