Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 15.08.2020
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Twoje zachowanie świadczy o Tobie.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Twoje zachowanie świadczy o Tobie. Drukuj
Wpisał: Jolanta Jakubiak   
05.04.2011
skate_small_05_04_11.jpgNadejście wiosny i cieplejsze dni spowodowały, że zapełniły się obiekty sportowe na terenie gminy, szczególnie dużym zainteresowaniem miłośników rolek i deskorolek cieszy się skate park. Aby na tym obiekcie i wszystkich innych przebywało nam się miło musimy wszyscy przestrzegać zasad dobrego wychowania. Dlatego też apelujemy do korzystających z obiektów sportowych o kulturalne zachowanie.

Użytkowniku!

Musisz zwrócić uwagę na to, że nie jesteś sam na obiekcie, obok ciebie są też inni, niejednokrotnie bardzo młodzi ludzie. Pomimo tego, że obiekt został wyposażony w kosze i pojemniki na śmieci, które są systematycznie opróżniane przez służby komunalne stan czystości pozostawia wiele do życzenia. Zadbajmy zatem sami o to, aby na tych obiektach było czysto i przyjemnie, wrzucajmy opady do odpowiednich pojemników. O naszej kulturze świadczy również to w jaki sposób załatwiamy swoje potrzeby fizjologiczne i korzystamy z sanitariatów. W tym wypadku wymagana jest również pewna kultura.

W godzinach funkcjonowania kompleksu „Orlik” użytkownicy skate parku mają możliwość skorzystania z sanitariatów przy tym kompleksie. Po jego zamknięciu dostępna jest toaleta publiczna przy ul. Strażackiej, można również skorzystać z toalet znajdujących się w lokalach gastronomicznych na terenie miasta. Apelujemy również o pozostawianie pojazdów na parkingu przy Publicznym Gimnazjum, a nie na poboczu drogi dojazdowej do obiektów sportowych lub wręcz na drodze wjazdowej na obiekt skate parku, gdyż to nie sprzyja bezpieczeństwu innych użytkowników drogi.

Szanowni użytkownicy!

Mamy nadzieję, że zastosujecie się do tych uwag, wyeliminujecie niewłaściwe zachowania, a wasz pobyt na obiektach stanie się przyjemniejszy.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!