Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2022
Z ostatniej chwili arrow Ogłoszenia arrow Ostatnie prace na Centrum

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Ostatnie prace na Centrum Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
22.05.2012
small.jpgNa kowalewskim Centrum Rekreacji i Sportu trwają już ostatnie prace budowlane. Wykonawca, firma Kaszub zgodnie z umową do końca maja musi wykonać plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki plażowej (ręcznej i siatkowej) oraz boisko wielofunkcyjne. Roboty trwały nawet w dni świąteczne, a efekt jest widoczny.

Na placu zabaw, na nowym podłożu ustawiono altany i lada dzień nastąpi montaż bujaczek, na boisku do piłki plażowej brakuje tylko bramek, a na boisku wielofunkcyjnym wylewana jest ostatnia warstwa poliuretanu. Jeszcze tylko wymalowanie linii do gry w koszykówkę, piłkę ręczną i tenisa i można grać. Gotowa jest już specjalna plansza do gry w szachy i warcaby. Figury i pionki do gry mogą być wysokości dorosłego człowieka. 

Wizytując codziennie obiekt muszę pochwalić tempo prac. Z niecierpliwością czekam, aż obiekt zacznie w pełni tętnić życiem, nie tylko boisko do piłki nożnej i skate park. Już przez 6 tygodni wakacji z obiektu korzystać będą pasjonaci sportów rowerowych. Młodzież z całej Polski na rolkach i bmx-ach przebywać tu będzie na obozie sportowym. W sierpniu planujemy organizację na obiekcie dożynek gminnych, natomiast uroczystości związane z oficjalnym otwarciem Centrum zaplanowano na miesiąc wrzesień. Już teraz zapraszam całe społeczeństwo do korzystania ze stworzonych możliwości- podkreśla Burmistrz Andrzej Grabowski.
 1.jpg  2.jpg
 3.jpg  4.jpg
5.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!