Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2022
Z ostatniej chwili arrow Ogłoszenia arrow Urodzinowa wizyta w rodzinnym Kowalewie Pomorskim

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Urodzinowa wizyta w rodzinnym Kowalewie Pomorskim Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
24.02.2012
small.jpg
Piękny prezent sprawił sobie Europoseł Janusz Zemke z okazji urodzin. Właśnie w tym dniu (24.02.) złożył wizytę w rodzinnym Kowalewie Pomorskim. Witając rodaka burmistrz Andrzej Grabowski złożył w imieniu społeczeństwa życzenia urodzinowe. Życzył zdrowia i satysfakcji ze służby na rzecz całej Europy, a szczególnie Kowalewiaków.

Burmistrz przybliżył posłowi wszystkie zmiany jakie zaszły w rodzinnym mieście od Jego ostatniej wizyty (2005r.) oraz plany samorządy na najbliższe lata. Dużo czasu poświęcono tematowi obwodnicy i pływalni. Burmistrz wspólnie z gościem zwiedzili Centrum Sportu i Rekreacji. Europoseł podziwiał piękny stadion, skate park oraz zainstalowany tam system monitoringu. Pogratulował rozwiązań technologicznych, dzięki którym obiekt zyskał funkcjonalnie i ekonomicznie.

Nie mogę tak często wizytować Kowalewo Pomorskie jak bym tego chciał, ale zauważam ciągły jego rozwój i zmiany. Gratuluję idei inwestowania w młodzież i w sport. Życzę, aby te najważniejsze zamierzenia inwestycyjne szybko się zrealizowały- podkreślał Europoseł Janusz Zemke.

W dniu urodzin nie mogło zabraknąć nostalgicznych wspomnień i powrotu do korzeni. Poseł Janusz Zemke wspominał czas, kiedy jego ojciec był powojennym burmistrzem Kowalewa i urzędował w tym samym gabinecie co obecny burmistrz Andrzej Grabowski, zaś mama uczyła w Zespole Szkół.

1.jpg
2.jpg
3.jpg 4.jpg
5.jpg 6.jpg


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!