Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.09.2020
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Akcja charytatywna BANK KARTEK

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Akcja charytatywna BANK KARTEK Drukuj
Wpisał: Kamila Wojciechowska, Alina Krystyniuk   
17.01.2014

small.jpgBANK KARTEK to ogólnopolska akcja charytatywna Koła Naukowego Psychologii, funkcjonującego na Wydziale Nauk Pedagogicznych UMK, na rzecz pacjentów kujawsko-pomorskich szpitali. Akcja polega na zebraniu laurek z życzeniami od wszystkich ludzi, którzy widzą sens w niesieniu uśmiechu innym. Zebranymi laurkami organizatorzy obdarowują pacjentów z kujawsko-pomorskich szpitali.

Celem akcji jest nieść innym uśmiech i radość przez drobne gesty życzliwości oraz promowanie pozafinansowego pomagania osobom chorym i zwrócenie uwagi na pozamedyczne konsekwencje choroby w życiu pacjentów i ich bliskich.

Miejska Biblioteka w Kowalewie Pomorskim również włączyła się do akcji. Bibliotekarki przygotowywały laurki z dziećmi na zajęciach pozalekcyjnych, na filii w Wielkim Rychnowie (96 kartek), w Wielkiej Łące (20 kartek) i w Pluskowęsach (20 kartek). Wszyscy z zaangażowaniem wykonywali laurki - mamy nadzieję, że wywołają uśmiech na twarzach chorych dzieci.
bib.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!