Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.09.2020
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow IX Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

IX Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek Drukuj
Wpisał: Mirosława Rogowska   
21.01.2014
small.jpg

W dniu 16.01.2014 roku w Szkole Podstawowej w Wielkim Rychnowie odbył się już IX Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek z udziałem uczniów szkół podstawowych klas IV-VI z Gronowa, Pluskowęs, Kowalewa Pomorskiego, Wielkiej Łąki oraz Wielkiego Rychnowa.   

Jury w składzie: przewodniczący - p. Mieczysław Domarecki wraz z   p. Katarzyną Lewandowską, p. Anną Chmielewicz- Krzyżanowską oraz p. Małgorzatą Murzynowską - Lipińską w ocenie solistów brało pod uwagę dykcje, emisje głosu, intonacje oraz interpretacje śpiewanej kolędy. 

I miejsce zajęły: Julia Bąk (SP Kowalewo Pom.) i  Martyna Daszkowska (SP Pluskowęsy)       

II miejsce zajęły: Natalia Dąbrowska (SP Pluskowęsy) i Wiktoria Kęsicka (SP Gronowo)    

III miejsce zajął:  Michał Zillmann (SP Wielkie Rychnowo)

Nagrodę "Złoty mikrofon" ufundowaną przez Radę Rodziców SP w Wielkim Rychnowie za przepiękne wykonanie a capella pastorałki pt. "Kołysanka dla dzieciątka" otrzymała Julia Nowacka ( SP Wielka Łąka).

Wszyscy uczestnicy Przeglądu otrzymali dyplomy oraz upominki, których głównym sponsorem była Rada Rodziców naszej szkoły.

Podczas obrad jury (poza Przeglądem) każdy chętny mógł zaśpiewać kolędę w " Mikrofonie dla wszystkich".  Wystąpili m.in. Agata Wojciechowska ( SP Wielka Łąka) oraz uczniowie naszej szkoły: Wojciech Kowalski, Małgorzata Szymczak, Karolina Śliwińska, Julia Szczepańska, Rafał Marzec, Jakub Midura, Jan Iwanowski oraz Natalia Gębołyś.

Nasze wspólne kolędowanie wzbogacił występ Kacpra Kuźniara (SP Wielka Łaka), który zagrał kolędy na akordeonie oraz dzieci ze szkolnego Koła Fletowego.

Wszystkim solistom, Radzie Rodziców oraz całemu składowi JURY serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejny (jubileuszowy) Przegląd Kolęd i Pastorałek. Do zobaczenia…

midzyszkolny_przegld_21_01_2014.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!