Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.09.2020
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Babcia i Dziadek są najfajniejsi i koniec

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Babcia i Dziadek są najfajniejsi i koniec Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
23.01.2014
small.jpg

Obchody Dnia Babci i Dziadka w Przedszkolu Publicznym w Kowalewie Pomorskim to praktycznie najważniejsze święto w roku. Z powodu  ilości jubilatów (po 4 dziadków do jednego przedszkolaka) święto to obchodzone jest przez dwa dni w sali widowiskowej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury. 

Najpierw trzy i czterolatki czyli Misie i Żabki zaprosiły swoich seniorów w dniu 20 stycznia, a 5 i 6-ciolatki czyli Pszczółki i Biedronki w dniu 22 stycznia br. Przedszkolaki z tej okazji zaprosiły swoich dziadków na występy artystycznie, podczas których recytowały, zaśpiewały i zatańczyły. Dziękowały za poświęcony im czas, cierpliwość i życzyły dużo zdrowia, obfitych emerytów i uśmiechu.

Składam Państwu najserdeczniejsze życzenia w imieniu swoim jak również pracowników przedszkola. Życzę dużo zdrowia, spełnienia marzeń, uśmiechu, a przede wszystkim tego, żeby od swoich wnucząt każdego dnia Państwo doznawali miłości i szacunku — powiedziała dyrektor przedszkola Joanna Piasecka.

Życzenia Dziadkom i Babciom złożył również Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski oraz radni: Przewodniczący Rady Jerzy Orłowski, Przewodniczący Komisji Oświaty Jerzy Koralewski, dyrektor Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury Barbara Niewidział oraz przedstawiciele Rady Rodziców Przedszkola: Ewa Bąk i Katarzyna Zamorska.

Po części artystycznej przyszedł czas na wręczenie własnoręcznie wykonanych upominków i słodki poczęstunek. Babcie i dziadkowie również wspólnie bawili się ze swoimi wnukami. Były wspólne śpiewy, tańce i zgadywanki. Dziadkowi pokazali, że są na bieżąco z bajkami.

Przedszkolaki do występu przygotowali opiekunowie: Barbara Bezorowska, Maria Magdalena Mytlewska i Marcin Działdowski. 

babcia.jpg 
 dziadek.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!