Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2022
Z ostatniej chwili arrow Ogłoszenia arrow Kowalewskie Centrum w piątce najlepszych obiektów sportowych roku 2013.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kowalewskie Centrum w piątce najlepszych obiektów sportowych roku 2013. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
27.01.2014
kowalewskie_centrum_14_11_13_000.jpgCentrum Sportu i Rekreacji w Kowalewie Pomorskim zdobyło tytuł Sportowy Obiekt Roku 2013. To wybitne wyróżnienie trafiło do 5 równorzędnych samorządów. Uroczysta gala miała miejsce 14 listopada br. w Warszawie. Wyróżnienie osobiście odebrał Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.
W roku 2013 powstało 190 obiektów sportowych. Jestem dumny i usatysfakcjonowany, że znalazłem się w piątce tych najwyżej ocenionych, szczególnie, że Kapituła oceniała samorządy kilkakrotnie większe. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania naszego kompleksu sportowego. Przede wszystkim młodzieży i pasjonatom, którzy mobilizowali nas do realizacji inwestycji. Radnym za wsparcie, pracownikom urzędu za składanie wniosków unijnych, Marszałkowi i jego pracownikom za przychylność dla moich pomysłów i społeczeństwu za zrozumienie i poparcie- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski. - pamiątkowa tablica już niedługo zawiśnie na obiekcie.

 

W konkursie ogłaszanym od XIV lat przez Klub Sportowa Polska oraz Kapitułę Budowniczy Polskiego Sportu i pod honorowym patronatem m.in. PZPN, PZLA, PZK, Polski Kom. Olimpijski i Polish Paralympic Committee oceniano w kilku kategoriach działalność sportową samorządów, firm i działaczy sportowych. Swoich kandydatów w kategoriach: Sportowy Obiekt Roku, Promotor Infrastruktury Sportowej, Sportowa Architektura Regionu, Inwestor na Medal, Firma na Medal, Budowniczy Polskiego Sportu i Pasjonat Sportowej Polski zgłaszają firmy lub marszałkowie poszczególnych województwa.

 kowalewskie_centrum_14_11_13_001.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!