Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.09.2020
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na temat Ilustracja do wybranego wiersza J. Tuwima

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na temat Ilustracja do wybranego wiersza J. Tuwima Drukuj
Wpisał: Renata Sulska   
28.01.2014
small_003.jpg
Rok 2013 ogłoszony został przez Sejm Rzeczpospolitej Polskiej Rokiem Juliana Tuwima w sześćdziesiątą rocznicę śmierci poety. W związku z tym chcieliśmy zainteresować w szczególny sposób naszych przedszkolaków jego twórczością. Konkurs adresowany był do dzieci z naszego przedszkola i ich rodziców.
Do konkursu wpłynęło 13 prac wykonanych przez dzieci uczęszczające do naszego przedszkola. Prace wykonane były w wielu technikach plastycznych i w interesujący sposób przedstawiały treść wybranego utworu.

W dniu 20 stycznia 2014 roku jury dziecięce w składzie:

  • Ola Dulka

  • Julia Jastrzębska

  • Szymon Osmański

  • Monika Rączka

  • Marcel Zarembski

  • Szymon Bartkowski

  • Julia Kubiak

  • Wiktoria Włudarczyk

- pod nadzorem: Joanny Piaseckiej – dyrektora przedszkola i Renaty Sulskiej – organizatora zdecydowało, że najciekawszą pracę wykonała Michalina Oleszczak z grupy „Pszczółek”. Gratulujemy! Nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu.

 

rozstrzygnicie_konkursu_plastycznego_na_temat_.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!