Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.09.2020
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Bielska spółka podsumowała rok

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Bielska spółka podsumowała rok Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
30.01.2014
small.jpg

Spółka Wodna w Bielsku (gm. Kowalewo Pomorskie) podsumowała miniony rok. Na swoim posiedzeniu w dniu 28 stycznia br. zarząd i komisja rewizyjna złożyły sprawozdania, które zostały przyjęte przez członków bez uwag.  Prezes Zdzisław  Oskroba pochwalił się 100% ściągalnością składek członkowskich i przedstawił zakres prac przyjętych do realizacji w roku bieżącym.  Spółka zamierza również ubiegać się o środki z departamentu rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego.

Zaproszony na posiedzenie Burmistrz Andrzej Grabowski pogratulował sprawnej działalności i wykonanych prac. Podkreślał, że spółka w Bielsku jest już jedyną spółką wiejską.

Wcześniej na obszarze gminy działało 5 spółek, w tym wiejskich: Elzanowo, Kiełpiny, Srebrniki i Bielsk oraz Gminna Spółka Wodna skupiająca pozostałe wsie. Od lat, dzięki dobrej działalności i współpracy z samorządem gminy nie mamy poważnych kłopotów melioracyjnych. Drobne zalewiska spowodowane są raczej działalnością rolnika niż przyrody. Dla wielu niezrozumiałe jest nie wpuszczanie sprzętu na pogłębienie rowu, zasypywanie przepustu, niszczenie studzienek czy kradzieże włazów. Niestety takie przypadki mają miejsce. Musimy zrozumieć, że sprawna melioracja to jedno z największych bogactw rolnika. – podkreślał burmistrz na zebraniu.

Korzystając z okazji swoje sprawozdanie złożył również prezes Banku Spółdzielczego Zbigniew Krasicki. 

1.jpg 
 2.jpg
 3.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!