Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.09.2020
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow 50-te urodziny już tuż, tuż

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

50-te urodziny już tuż, tuż Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
30.01.2014
small.jpg

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim 23 maja świętować będzie podwójny jubileusz, czyli 50 urodziny i 30 imieniny (nadanie patrona). Świętowanie zaplanowano na cały rok. W maju 2013r. zainaugurowało je  wmurowanie kamienia węgielnego pod pływalnię. W listopadzie powołano Honorowy Komitet, z Burmistrzem Andrzejem Grabowskim na czele. Opracowano zarys punktu kulminacyjnego i podzielono obowiązki.  

W dniu 28 stycznia br. Komitet spotkał się, aby podsumować miniony kwartał. Zadanie najważniejsze, czyli strona internetowa jubilatki już powstała. Za jej pośrednictwem mogą zgłaszać się wychowankowie tej szkoły chętni pomóc i wesprzeć przygotowania. W galerii zamieszczono już kilku znamienitych absolwentów, którzy w różnych dziedzinach rozsławiają swoją Alma Mater. Można tez obejrzeć wcześniejsze jubileusze i zapoznać się z historią szkoły. http://sp.kowalewopomorskie.pl/jubileusz/jubileusz1.html

Zespoły robocze pracują nad okazjonalną gazetą, programem artystycznym, pozyskaniem sponsorów czy wyszukiwaniem emerytowanych nauczycieli.

Przed nami niespełna 4 miesiące. Nie jest to dużo czasu, a chcemy, aby było to najważniejsze wydarzenie w życiu szkoły. Szykujemy kilka niezapomnianych niespodzianek.- podkreślał na spotkaniu dyrektor placówki Benedykt Mroziński.

Natomiast Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski zachęcał do zaangażowania w przygotowania wszystkich uczniów. Muszą oni żyć tym wydarzeniem podobnie jak dyrekcja i grono pedagogiczne, zachęcać rodziców- absolwentów do przyłączenia się do organizacji, pomóc wyszukiwać pamiątkowych zdjęć. 

1.jpg 
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!