Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.09.2020
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Organizatorzy turnieju charytatywnego w Świetlicy Socjoterapeutycznej

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Organizatorzy turnieju charytatywnego w Świetlicy Socjoterapeutycznej Drukuj
Wpisał: Dorota Kriger, Magdalena Wiśniewska   
31.01.2014

small.jpgW dniu 27.01.2014r. gościli w Świetlicy Socjoterapeutycznej inicjatorzy turnieju charytatywnego „Gramy z sercem" tj. Przemysław Bas i Bartosz Olkowski. Ze względu na chorobę nie mógł być obecny Kamil Kiełbowicz.

Przypomnijmy, ta szczytna akcja miała miejsce 21 grudnia 2013r. Odbyła się na hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim, gdzie zebrało się 16 amatorskich drużyn piłkarskich, by rozegrać „niecodzienny mecz" na rzecz dzieci ze świetlicy.

Przekazana z turnieju kwota 1845, 46 zł. pochodząca z wpisowego drużyn oraz od sponsorów, została przeznaczona na paczki dla wychowanków kowalewskiej placówki, w których znalazły się: domino, bierki, kubki i słodkości. Poza tym, z tychże środków, zakupiono jeszcze do świetlicy: duży słownik frazeologiczny, grę „Kocham Cię Polsko" i grę cymbergaj oraz gry do Xboxa i płyty z muzyką karaoke.

Organizatorzy turnieju w poniedziałek osobiście wręczyli podopiecznym upominki i zostali również oprowadzeni po wyremontowanych wnętrzach świetlicy.

W imieniu kierownictwa MGOPS w Kowalewie Pomorskim, jak i wychowanków i pracowników świetlicy, składamy raz jeszcze podziękowania na ręce pomysłodawców, sponsorów, grających drużyn oraz wszystkich tych, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji turnieju.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!