Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.09.2020
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Drużynowo i tanecznym krokiem

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Drużynowo i tanecznym krokiem Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
03.02.2014
small.jpgPiłkarze seniorzy z drużyny LKS Promień Kowalewo Pomorskie i trener Tomasz Paczkowski wraz ze swoimi partnerkami uczestniczyli w dniu 1 lutego br. w tradycyjnym Balu Piłkarza. Organizator- Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski zaprosił również zarząd klubu sportowego.

Życząc wspaniałej i niezapomnianej zabawy podziękował za miniony sezon. Zachęcał do jeszcze większego zaangażowania się w grę w rundzie wiosennej.

Piłka nożna przyciąga od zawsze największą rzeszę kibiców. Wyniki na boisku przekładają się na liczbę pasjonatów tym sportem. Każdy przecież kocha zwycięzców. Życzę, aby chęci i zapał zawodników zaowocowały  wspaniałymi wynikami i utrzymaniem się w IV lidze- podkreślał Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!