Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.09.2020
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow BAL KARNAWAŁOWY W WIELKIM RYCHNOWIE

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

BAL KARNAWAŁOWY W WIELKIM RYCHNOWIE Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska   
03.02.2014

small.jpgW ostatnią sobotę stycznia w Domu Kultury w Wielkim Rychnowie odbył się Bal Karnawałowy zorganizowany przez Radę Rodziców działającą przy Szkole Podstawowej w Wielkim Rychnowie.

Zainteresowanie zabawą przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów, bilety rozeszły się jak przysłowiowe „świeże bułeczki". W dniu balu sala była pięknie przygotowana i przystrojona, a suto zastawione stoły czekały na gości.

Znakomitą imprezę na bardzo wysokim poziomie zapewniła Grupa Wodzirejska Merlin z Torunia, która wszystkich uczestników poderwała do wspólnej zabawy.

Przewodnicząca Rady Rodziców p. Małgorzata Murzynowska -Lipińska wraz z p. Mariuszem Banasik - Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Rady Rodziców przywitali zgromadzonych gości, życząc im udanej zabawy.

Swoją obecnością zaszczyciły nas: Elżbieta Arbart - Dyrektor SP w Wielkim Rychnowie i Anita Murawska- Czapla- Wicedyrektor Zespołu Szkół CKU w Gronowie. Wraz z nami bawili się również słuchacze Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych, oddział zamiejscowy Wielkie Rychnowo, którzy ukończyli szkołę w ramach projektu „Szkoła przyszła do Ciebie" realizowanego przez Zespół Szkół CKU w Gronowie. 

 

Pozyskane fundusze w całości wzbogacą konto Rady Rodziców, a tym samym zostaną przeznaczone na potrzeby uczniów szkoły.

Wszystkim uczestnikom zabawy serdecznie dziękujemy i już teraz zapraszamy na kolejną. Pragniemy również serdecznie podziękować Grupie Wodzirejskiej Merlin, a w szczególności Lucjanowi za świetną zabawę.     

 

Rada Rodziców

przy Szkole Podstawowej

w Wielkim Rychnowie

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!