Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.09.2020
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Św. Mikołaj w Srebrnikach

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Św. Mikołaj w Srebrnikach Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
04.02.2014
small.jpgW dniu 1 lutego br. do świetlicy wiejskiej w Srebrnikach (gm. Kowalewo Pomorskie) zajechał Święty Mikołaj, gdzie już czekały dzieciaki. Wcześniej na wspólnej mszy świętej, celebrowanej przez proboszcza Wojciecha Ostoję Lniskiego, modlono się o bezpieczne ferie zimowe i podziękowano za miniony semestr nauki. Później przyszedł czas na zabawę.

O rozrywkę i wspaniałe atrakcje zadbali animatorzy kultury z Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury w Kowalewie. Każdy jednak z niecierpliwością czekał na Świętego Mikołaja, bo każdy był grzeczny przez cały rok. W końcu przybył. Łącznie ten wiekowy już brodacz musiał dźwigać 30 paczek. Przy ich wręczaniu pomagał mu sołtys Jerzy Behrendt.

Oprócz Mikołaja do wsi gościnnie zawitał także Burmistrz Andrzej Grabowski. Złożył on uczestnikom spotkania życzenia wspaniałej zabawy i wszelkiej pomyślności na 2014r.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!