Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.09.2020
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Z wicepremierem o obwodnicy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Z wicepremierem o obwodnicy Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
04.02.2014

small.jpgW czasie wizyty w województwie kujawsko-pomorskim wicepremiera i Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego nadarzyła się okazja do poruszenia tematu obwodnicy Kowalewa Pomorskiego.Wicepremier przebywał w naszym regionie 1 lutego br. Spotkał się z rolnikami, posłami i samorządowcami.

W czasie spotkania w wąskim gronie podkreślano potrzebę rozszerzenia istniejącej już listy budowy obwodnic w pasie dróg ekspresowych i krajowych. Takimi miejscami szczególnymi są: Żnin, Kowalewo i Strzelno.

Wicepremier podkreślał, że lista obwodnic jest cały czas otwarta. Jedne wypadają, inne wchodzą. Największe problemy pojawiają się zawsze w czasie realizacji inwestycji, kiedy następuje konieczność wykupu gruntów czy wyburzeń budynków. Jest wówczas sprzeciw społeczny, który może zahamować inwestycję. Takim przykładem jest Żnin, gdzie już od dawna zadanie powinno się rozpocząć, ale nadal nie ustalono ostatecznej trasy. Środki rząd posiada.- podkreślał Minister Janusz Piechociński na konferencji prasowej.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!