Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.09.2020
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dzień Babci i Dziadka w Świetlicy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dzień Babci i Dziadka w Świetlicy Drukuj
Wpisał: Magdalena Wiśniewska, Dorota Kriger   
05.02.2014

small.jpgW dniu 30.01.2014r. obchodzono w Świetlicy Socjoterapeutycznej Dzień Babci i Dziadka. Jak co roku, spotkanie odbyło się przy kawie i własnoręcznych wypiekach, nad którymi pieczę miała p. Krystyna Karpińska, zaprzyjaźniona wolontariuszka.

Nie zabrakło oczywiście wierszy, życzeń i podziękowań oraz piosenek z lat młodości seniorów, tym razem w wykonaniu wnucząt. Były upominki i dyplomy honorowe dla najwspanialszego na świecie Dziadka i Babci. Sporo entuzjazmu wywołały konkursy w których udział wzięli zarówno seniorzy jak i juniorzy.

Ten dzień obfitował w wyjątkową, ciepłą atmosferę, pełną wzruszeń i emocji.

Dla dzieci to podniosła chwila, ważny moment, do którego z pieczołowitością się przygotowywały, pilnie ucząc wierszy, piosenek i choreografii.

Babcie i dziadkowie swoją obecnością udowodnili, że zawsze można na nich polegać. Dla wnucząt są w stanie pokonać „zawieruchę", odległe kilometry, a nawet ograniczoną sprawność.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!