Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.09.2020
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Razem w chwilach smutku

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Razem w chwilach smutku Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
17.02.2014
razem_w_chwilach_smutku_000_17_02_04.jpgPracownicy Urzędu Miejskiego w Kowalewie Pomorskim są wstrząśnięci i przeżywają trudne chwile w związku z tragiczną śmiercią koleżanki śp. Barbary Kaźmierskiej (04.12.1981- 15.02.2014).

 

W pamięci i w sercach nasza Basia pozostanie zawsze jako osoba pełna radości. Jej śmiech był zaraźliwy. Potrafił rozjaśnić każdą chwilę smutku. Nam pozostaną pytania i brak odpowiedzi. Wspólnie z załogą oddaliśmy jej hołd chwilą ciszy i deklarujemy pomoc najbliższym. Zdecydowaliśmy nie organizować w tym roku tradycyjnego spotkania załogi z okazji „Dnia Kobiet", a prywatne środki finansowe przeznaczane na ten cel przekazać synkowi, który był dla niej całym światem. W dowód pamięci na obiekcie powiewa również flaga z kirem. Na moje ręce przekazywane są wyrazy współczucia dla rodziny, najbliższych i przyjaciół, m.in. od Kowalewiaka -europosła Janusza Zemke. Żegna ją również społeczność wsi Piątkowo, gdzie się urodziła oraz sołtys i mieszkańcy wsi Kiełpiny, gdzie przez wiele lat była opiekunem z ramienia urzędu. W imieniu rodziny i załogi bardzo dziękuję za wszystkie oznaki pamięci i szacunku. O uroczystościach pogrzebowych poinformuję za pośrednictwem strony urzędu miejskiego- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski- śp. Barbara Kaźmierska rozpoczęła pracę w urzędzie miejskim w III 2009r. Od 2010r. pełniła funkcję głównej kadrowej w tej placówce. Nie umiała odmówić pomocy. Angażowała się w organizację imprez gminnych i szkolnych. Jej sposób bycia powodował, że nie sposób było jej nie lubić. Będziemy za nią tęsknić. Cześć Jej pamięci.
razem_w_chwilach_smutku_17_02_14_001.jpg
razem_w_chwilach_smutku_17_02_14_002.jpg
 
razem_w_chwilach_smutku_17_02_14_004.jpg
 
razem_w_chwilach_smutku_17_02_14_005.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!