Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.09.2020
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Mamy nowego podopiecznego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Mamy nowego podopiecznego Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
17.02.2014

small.jpgPracownicy Urzędu Miejskiego w Kowalewie Pomorskim z radością przyjęli fakt, że ich podopieczny- bezdomny pies Urzędasek znalazł prawdziwą rodzinę. Z tej radości natychmiast wybrali sobie kolejnego podopiecznego z lokalnej przechowalni.

Pierwszym psem cieszyliśmy się niespełna 4 miesiące. Dokonywaliśmy na jego rzecz wpłat prywatnych środków finansowych. Może nasz patronat przyniósł psu szczęście, bo szybko znalazła się rodzina, która wzięła go na stałe i obiecała stworzyć ciepły dom. Już upatrzyliśmy sobie kolejną sierotkę. Jednocześnie zachęcam do przyłączenia się do naszej akcji. Wiele spragnionych ciepła psiaków czeka na przyjaciół.- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.   

Nowy podopieczny, nazywany Urzędasek II, przebywa od dawna w przechowalni. Wolontariusze z Publicznego Gimnazjum nadali mu wcześniej imię Miziak, gdyż bardzo lubi się przytulać i jest pieszczochem.

Szczegóły o dwóch programach realizowanych przez samorząd i mających na celu poprawę losu bezdomnych psów na stronie:

http://archiwumwww.kowalewopomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=5171&Itemid=16

1.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!