Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.05.2022
Z ostatniej chwili arrow Inwestycje arrow Dni wielkiej próby, czyli woda w basenie już jest

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dni wielkiej próby, czyli woda w basenie już jest Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
10.06.2014

small.jpgKowalewska pływalnia przechodzi właśnie dni wielkiej próby. Wykonawca bada szczelność 3 niecek basenowych. Eliminacja przecieków przed ułożeniem ostatniej warstwy powierzchni (płytek) wykluczy w przyszłości problemy z ucieczką wody. Niecki są zalewane wodą na kilkanaście dni i sprawdza się jej poziom. Próby wypadają bardzo dobrze.

W dniu 22 kwietnia br. plac budowy wizytował przedstawiciel Inwestora, czyli gminy Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski wraz z pracownikami nadzorującymi w jego imieniu budowę oraz dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Golubiu Dobrzyniu Lidia Jankowska. Po wszystkich zakamarkach osobiście oprowadził właściciel firmy Wiksbud Lipno Wiktor Sieradzki i kierownik robót Rafał Politowski.

Największe wrażenie na zwiedzających zrobiło serce obiektu czyli centrum zarządzania, gdzie znajdują się maszyny sterujące wszystkimi systemami. Od nich zależeć będzie bezpieczeństwo korzystających z obiektu.

Obiekt z zewnątrz pięknie się prezentuje, ale dopiero wejście na główną halę z nieckami lub zejście pod poziom basenów robi wrażenie. Współpraca z wykonawcą układa się bardzo dobrze, przez co dopiero teraz zwiedziłem plac budowy. Bardzo lubię pracować z profesjonalistami. Jednocześnie dziękuję za bardzo dobrą współpracę straży pożarnej jak i stacji sanitarno- epidemiologicznej, która pozwoli od początku wykluczyć wszelkie niedociągnięcia. Przecież wszystkim nam zależy na bezpieczeństwie korzystających- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!