Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 10.04.2021
Z ostatniej chwili arrow Ogłoszenia arrow KONKURS "KGW na start"

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

KONKURS "KGW na start" Drukuj
Wpisał: Katarzyna Szczutowska   
27.02.2015
Szanowni Państwo,

ruszył Ogólnopolski Konkurs "KGW na start" na Najlepsze Koło Gospodyń Wiejskich 2015. Łączna pula nagród przekracza 15 000 zł. "KGW na start" to inicjatywa, która skierowana jest do aktywnych grup kobiet działających na rzecz integrowania lokalnej społeczności. Zgodnie z regulaminem konkursu samorządy mogą zgłaszać do udziału KGW ze swojego terenu. Do czego gorąco zachęcamy.

Co zrobić by wziąć udział w konkursie?

Wystarczy przesłać do naszego wydawnictwa zgłoszenie zawierające następujące informacje: nazwę KGW, adres kontaktowy, numer telefonu oraz adres e-mail, imię i nazwisko przewodniczącej, rok założenia KGW z opisem przebiegu działalności Koła Gospodyń Wiejskich.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony internetowej modnagospodyni.pl

Zgłoszenia należy przesyłać na adres Organizatora: Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. , ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań, z dopiskiem konkurs "KGW na start" lub na adres e-mail: konkurs@modnagospodyni.pl.
Szczegółowe zasady konkursu zawarte zostały w regulaminie, który dostępny jest pod adresem:http://modnagospodyni.pl/regulamin.pdf

Paweł Kuroczycki
redaktor naczelny Modna Gospodyni
Tygodnik Poradnik Rolniczy

ul. Metalowa 5
60-118 Poznań
tel. 61 869 06 06,
tel. sekretariat 61 869 06 00

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!