Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 10.04.2021
Z ostatniej chwili arrow Ogłoszenia arrow POMOC MEDIATORA DLA NGO

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

POMOC MEDIATORA DLA NGO Drukuj
Wpisał: Katarzyna Szczutowska   
10.03.2015
Ośrodek TŁOK zaprasza do korzystania z pomocy MEDIATORA wspierającego wypracowanie dobrych stosunków między NGO a samorządem.

Z pomocy mediatorskiej mogą korzystać organizacje pozarządowe i jednostki samorządu terytorialnego.

Mediator wspiera merytorycznie i mediacyjnie organizację pozarządową i samorząd w dojściu do porozumienia w kwestii istotnej dla danej organizacji.

Mediatorem jest p. Marta Jaskulska - specjalistka w zakresie mediacji, z wieloletnim doświadczeniem w pracy w sektorze pozarządowym i samorządowym.

Aby skorzystać z pomocy należy wypełnić kartę zgłoszeniową (w załączeniu) i przesłać na adres siec@tlok.pl.

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.siecngo.pl lub pod nr tel. 56 653 90 65.

Wsparcie mediacyjne jest oferowane w ramach projektu „Razem łatwiej: sieciowanie organizacji pozarządowych w województwie kujawsko-pomorskim", realizowanego przez Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!