Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2022
Z ostatniej chwili arrow Ogłoszenia arrow OFERTA EDUKACYJNA WSG DLA OSÓB W WIEKU 40+

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

OFERTA EDUKACYJNA WSG DLA OSÓB W WIEKU 40+ Drukuj
Wpisał: Małgorzata Lewandowska   
13.07.2015
W szybko rozwijającym się świecie dobrze wykształcony i świadomy swoich możliwości człowiek dojrzały zajmuje bardzo ważne miejsce w hierarchii życia społecznego. Coraz więcej osób w wieku 40+, którym nie wystarczają już tylko zwykłe obowiązki domowe, zaczyna poszukiwać dla siebie nowych dziedzin aktywności.
Odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się potrzeby edukacyjne osób dojrzałych jest stworzony przez WSG specjalny program, na który składa się szereg udogodnień, zarówno merytorycznych, metodycznych, jak i logistycznych wypracowanych przez specjalistów w zakresie edukacji osób dojrzałych. Studia wyższe umożliwiają zdobycie prestiżowego dyplomu, podniesienie kompetencji i kwalifikacji, przydatnych na rynku pracy, a ponadto mogą okazać się sposobem na spełnienie niezrealizowanych marzeń.

Szczegółowe informacje na stronie www.40plus.byd.pl

http://www.40plus.byd.pl/id,1/oferta-edukacyjna-wsg

oraz pod nr tel.52 567 00 00

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!