Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2022

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

W 2016r. Agrofarma nie odbędzie się. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
05.11.2015
Z przykrością informuję, że z przyczyn od nas niezależnych nie odbędzie się w gminie Kowalewo Pomorskie IV edycja wystawy rolniczej- AGROFARMA. Zaplanowana na 27-28 sierpnia wystawa maszyn rolniczych oraz kiermasz producentów rolnych miał być tradycyjnie imprezą współtowarzyszącą tegorocznym dożynkom gminnym.

Niestety głównym organizator- poznański WORLD TRADE CENTER, pismem z dnia 13 lipca poinformował o problemach finansowych w branży rolniczej co ma poważne odzwierciedlenie w zakupach sprzętu rolniczego. Jak wynika z pisma, które zamieszczam poniżej, planowana jest jedynie roczna przerwa. Do zobaczenia w 2017r.

Andrzej Grabowski
Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie. 

agrofarma_pismo_odwolujace_18_07_16_00.jpg

Agrofarma 2015 - wspomnienia - [LINK]

Agrofarma 2014 - wspomnienia - [LINK]

Agrofarma 2013 - wspomnienia (str. 15) - [LINK]

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!