Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 06.03.2021
Z ostatniej chwili arrow Ogłoszenia arrow SZUKAMY WŁAŚCICIELI PSÓW

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

SZUKAMY WŁAŚCICIELI PSÓW Drukuj
Wpisał: Paulina Wiśniewska   
18.12.2015
szukamy_wlasc_10_40_18_12_15_000.jpgInformujemy, że w dniu 10 grudnia br. do miejsca tymczasowego przetrzymywania bezpańskich zwierząt przy Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kowalewie Pomorskim trafiła suka rasy mieszanej. Jest ona dość duża i niezbyt ufna w stosunku do ludzi. Błąkała się przez dłuższy czas w miejscowości Pluskowęsy. Poniżej przedstawiamy zdjęcia psa.

 

szukamy_wlasc_10_40_18_12_15_001.jpg

Natomiast kilka dni później, tj. 14 grudnia br. przywieziono psa, również mieszańca z  miejscowości Wielkie Rychnowo. Został on porzucony i błąkał się przez kilka dni. Zwierzę jest duże i łagodne, ale mocno wychudzone. Poniżej przedstawiamy jego zdjęcia.

szukamy_wlasc_10_40_18_12_15_002.jpg

Obecnie psy czekają na swoich lub nowych właścicieli. Osoby, które je rozpoznały lub są zainteresowane zaopiekowaniem się jednym z przedstawionych czworonogów, prosimy o kontakt z  tutejszym Urzędem (tel. 56-684-15-79) lub Zakładem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o. (tel. 56-684-15-17).

 

 

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!