Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 06.03.2021
Z ostatniej chwili arrow Ogłoszenia arrow Zbiórka karmy przez kowalewskich kibiców Elany Toruń

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zbiórka karmy przez kowalewskich kibiców Elany Toruń Drukuj
Wpisał: Paulina Wiśniewska   
08.01.2016

zbiorka_karmy_000_08_01_16.jpgSezon ogórkowy nie oznacza że nic się nie dzieje. W grudniu 2015 roku kibice Elany Toruń z Kowalewa Pomorskiego przeprowadzili pierwszą w ich wykonaniu akcję zbiórki karmy na rzecz zwierząt przebywających w miejscu tymczasowego przetrzymywania przy ZGKiM Sp. z o. o. w Kowalewie Pomorskim.

Pomysłodawcą zbiórki był p. Przemysław Stachowski. W rezultacie, po trzech tygodniach udało się zebrać: 230 kg karmy suchej, 12 puszek mokrej oraz dwie mokre w tubie, a ponadto kilka koców i ręczników. Na koniec grudnia ub. roku wszystko zostało przekazane do ZGKiM Sp. z o. o. przy ul. Brodnickiej w Kowalewie Pomorskim.

Kowalewscy Elanowcy serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji. Za rok planowana jest powtórka z jeszcze lepszym wynikiem.

zbiorka_karmy_001_08_01_16.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!