Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 10.04.2021
Z ostatniej chwili arrow Ogłoszenia arrow GRANTY OD KULCZYK FOUNDATION

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

GRANTY OD KULCZYK FOUNDATION Drukuj
Wpisał: Katarzyna Szczutowska   
16.06.2016

Zostały dwa tygodnie, by zdobyć 25 tys. zł od Kulczyk Foundation!

Jest czas do 30 czerwca do godz. 23.59. Wtedy kończy się nabór wniosków o granty od Kulczyk Foundation. Można zdobyć do 25 tys. zł pod warunkiem, że projekt przedsięwzięcia społecznego będzie uzasadniony i obiecujący, jeśli chodzi o skuteczność, efektywność oraz możliwości ewaluacji. - To jest konkurs dla profesjonalistów w swojej dziedzinie. Każdy kto opracowuje projekt społeczny bierze przecież odpowiedzialność za jego beneficjentów - tłumaczy Dominika Kulczyk, szefowa Kulczyk Foundation.


O granty od Kulczyk Foundation mogą ubiegać się instytucje, stowarzyszenia i fundacje. - Kulczyk Foundation chce przenosić do filantropii najlepsze rozwiązania biznesowe. Zależy nam więc na tym, aby promować efektywność oraz skuteczność. Stąd w ocenie wniosków i analizie projektów istotne są takie kryteria jak: realna zmiana społeczna, potencjał fundraisingowy projektu, czy planowane sposoby ewaluacji. Chcemy, aby wnioskodawcy planowali swoją aktywność racjonalnie - tłumaczy Marta Schmude-Olczak, Dyrektor Zarządzająca Kulczyk Foundation.

W każdym roku kalendarzowym odbywać się będą dwie edycje konkursu grantowego. Pierwsza kończy się 30 czerwca. Maksymalna kwota, o którą można się ubiegać wynosi 25 000 złotych, łącznie Kulczyk Foundation przeznaczyła na granty 50 000 zł w każdej z dwóch edycji. Zwycięzców poznamy do 15 sierpnia. Co trzeba zrobić by przybliżyć się do zwycięstwa?
1. Przeczytać regulamin konkursu, który znajduje się pod adresem: http://www.kulczykfoundation.org.pl/media/51871/kf_regulamin-2016.pdf
2. Wypełnić wniosek o grant, który znajduje się po adresem: http://www.kulczykfoundation.org.pl/media/51872/kf_formularz.docx
3. Przesłać wniosek zgodnie z regulaminem. Wszystko co trzeba wiedzieć o konkursie dostępne  jest na stronie http://www.kulczykfoundation.org.pl w zakładce „wsparcie".

Kulczyk Foundation to Fundacja, która wykorzystuje najlepszą możliwą wiedzę o zarządzaniu i inwestycjach społecznych do inicjowania realnych zmian w Polsce, ale także w tych częściach świata, w których beneficjenci pomocy nie mają szans na samodzielną poprawę jakości swojego życia.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!