Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 06.03.2021
Z ostatniej chwili arrow Ogłoszenia arrow Zaginione dziedzictwo

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zaginione dziedzictwo Drukuj
Wpisał: Katarzyna Szczutowska   
05.12.2017

zaginione_dziedzictwo_00051217.jpgSzanowni Państwo,

Rozpoczynamy publikację materiałów multimedialnych, które powstały w ramach projektu dokumentowania „poniatówek". Mamy nadzieję, że dzięki temu dotrzemy do jeszcze większej ilości interesujących informacji, dotyczących tych charakterystycznych zagród oraz historii związanych z zamieszkującymi je ludźmi.

Pierwszy materiał to krótkie wprowadzenie do przedwojennej reformy rolnej. Zapraszamy do komentowania, a przede wszystkim do aktywnego udziału w naszej akcji odkrywania "Zaginionego dziedzictwa".

Prosimy o przekazywanie linku do materiału organizacjom pozarządowym, parafiom, ośrodkom kultury i innym instytucjom oraz osobom, które być może będą mogły i zechcą podzielić się z nami wiedzą w zakresie reformy rolnej min. Juliusza Poniatowskiego ze swojego terenu.

---
Z poważaniem

Marzena Zawichrowska
Prezes Fundacji Poniatówka Polska
+48 727 918 883
biuro@poniatowka.pl

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!