Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.05.2022
Z ostatniej chwili arrow Ogłoszenia arrow I Kongres Promocji Polski - Potencjał Promocyjny Samorządów

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

I Kongres Promocji Polski - Potencjał Promocyjny Samorządów Drukuj
Wpisał: Katarzyna Szczutowska   
05.02.2018

Szanowni Państwo

W imieniu Rady Programowej mamy przyjemność zaprosić do współpracy i udziału w "I Kongresie Promocji Polski - Potencjał Promocyjny Samorządów", który odbędzie się w Warszawie, w historycznej siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej przy ul. Czackiego 3/5 w dniach 19-20 marca br.

Blok tematyczny "Dobra Robota" ma na celu prezentacje potencjału i możliwości samorządów w kategoriach: geografia, przyroda, historia, kultura, gospodarka i turystyka.
Jednym słowem - pochwalmy się swoimi osiągnięciami.

Uprzejmie prosimy o przekazanie informacji o Kongresie specjalistom d/s promocji, kultury, gospodarki, edukacji, przedsiębiorcom i NGO z Państwa terenu.

Kongres jest PLATFORMĄ INTEGRACJI I WSPÓŁPRACY środowisk samorządowych, gospodarczych, edukacyjno-naukowych i mediowych. Jest formą prezentacji wspólnych wartości w kontekście strategii dla przyszłości, nas samych i następnych pokoleń w perspektywie roku 2050.
CELE KONGRESU

 • Integracja środowisk w zakresie działań promocyjnych: samorząd - biznes -społeczność lokalna - media.
  Dostarczenie wiedzy w zakresie strategii, metod i narzędzi oraz możliwości współpracy związanych z działalnością promocyjną i gospodarczą.
 • Prezentacja konsekwentnie prowadzonych działań rozwojowo-promocyjnych jako inspiracja do własnych działań.
 • Ukierunkowanie na samowystarczalność energetyczną samorządów - działania oparte na ekologicznych, oszczędnościowych rozwiązaniach z uwzględnieniem odpowiedzialności za przyszłe pokolenia.
 • Dostarczenie wiedzy do skutecznej komunikacji ze społecznością lokalną - Wydział Socjologii UW.
  Przedstawienie funkcjonowania i sposobu dotarcia do mediów w segmentach: tv, radia, prasy, Internetu- spotkanie z dziennikarzami i redaktorami naczelnymi mediów ( National Geographic, Radio Zet, Onet oraz inni).

PROGRAM obejmuje 5 bloków tematycznych

A. SAMORZĄD „ DOBRA ROBOTA" Przykłady profesjonalnie i konsekwentnie prowadzonych działań promocyjno-rozwojowych:

 • Miast, gmin, powiatów
 • Biznesu - produkty na rzecz skutecznej ochrony środowiska, pojazdy bez emisyjne, energetyka wodna i odnawialna Nauki - Światowe Centrum Słuchu, Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej, NGO
 • Europy - Jak robią to sąsiedzi (?) - na przykładzie Austrii - samowystarczalność energetyczna samorządu
  B. BIZNES.GOSPODARKA " POMYŚL O PRZYSZŁOŚCI - EDUKACJA - GOSPODARKA - EKOLOGIA - ENERGIA".

Fundacja Godła Promocyjnego "Teraz Polska", KIG, Fundacja "Pomyśl o Przyszłości ", Stowarzyszenie Gmin Uzdrowiskowych RP, Związek Gmin RP
C. MEDIA " TO CZEGO NIE WIEMY O PRACY MEDIÓW " Jak dotrzeć do mediów ? Jakie atrakcje w Polsce są ciekawe dla mediów polskich i zagranicznych?
Panel dyskusyjny z przedstawicielami mediów, redaktorami naczelnymi, dziennikarzami: TV, prasa, radio, Internet, media społecznościowe. Niecodzienna okazja do spotkania z przedstawicielami największych mediów

D. NAUKA „ JAK BUDOWAĆ WSPÓLNOTĘ LOKALNĄ? JAK SKUTECZNIE KOMUNIKOWAĆ SIĘ W OKREŚLONCYH SPOŁECZNOŚCIACH? "
Wystąpienie naukowców z Uniwersytetu Warszawskiego - Wydział Socjologii.
E. " NAWIĄŻ WSPÓŁPRACĘ " - regionalną, branżową, instytucjonalną.
Wystąpi: Polski Fundusz Rozwoju, Narodowe Centrum Badan i Rozwoju, Polska Organizacja Turystyczna, Polski Fundusz Rozwoju, Krajowa Izba Gospodarcza.

Warunki uczestnictwa oraz zgłoszenie na Kongres znajdą Państwo w Formularzu Zgłoszeniowym (w załączeniu). Przepraszamy, ze względu na ograniczona liczbę miejsc, liczy się kolejność zgłoszeń.

Organizatorzy i Partnerzy Kongresu
Bogdan Wawrzyńczyk prof. Krzysztof Pawłowski
Inicjatorzy Kongresu

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!