Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2022
Z ostatniej chwili arrow Projekty arrow Rozbudowa i remont świetlicy wiejskiej w Marianach

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Rozbudowa i remont świetlicy wiejskiej w Marianach Drukuj
Wpisał: Małgorzata Dębińska   
27.02.2018

projekt_odnowamariany_270218.jpg

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie"

 

Powoli dobiega końca realizacja operacji pn. Rozbudowa i remont świetlicy wiejskiej w Marianach mająca na celu podniesienie standardu świadczonych usług kulturalnych i rekreacyjnych poprzez przebudowę i rozbudowę ogólnodostępnej świetlicy wiejskiej w Marianach, współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrożenie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Wartość realizacji operacji wynosi 380.934,67 zł, w tym ze środków EFRROW 209.473,00 zł. Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD „Dolina Drwęcy".

 

W ramach projektu zaplanowano: dobudowę sali świetlicy od strony południowej wraz z nowym dojściem, tarasem i dodatkowym wejściem od strony wschodniej oraz podjazd dla osób niepełnosprawnych, wymianę instalacji elektrycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie izolacji cieplnej, ścian, stropodachu i podłóg na gruncie, wykonanie izolacji przeciwwilgociowych i przeciwwodnych, wykonanie izolacji termicznych i dźwiękochłonnych, wymianę podłóg i posadzek, wykonanie obróbek blacharskich i innych robót towarzyszących.

mariany__010318_01.jpg
 mariany__010318_02.jpg
 mariany__010318_03.jpg
 mariany__010318_04.jpg
 mariany__010318_05.jpg
 mariany__010318_06.jpg
 mariany__010318_07.jpg

Artykuły związane z projektem: 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!