Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 10.04.2021
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Informacja dot. programu EKOpiec 2018

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Informacja dot. programu EKOpiec 2018 Drukuj
Wpisał: Agnieszka Szewczyk   
11.04.2018

Uprzejmie informujemy, że w celu wyłonienia Beneficjentów Końcowych Programu Priorytetowego EKOpiec 2018, w dniu 16.04.2018 o godz. 17.00 w MGOK w Kowalewie Pomorskim odbędzie się losowanie.

Wszystkie osoby, które składały wniosek o dofinansowanie mogą wziąć udział w losowaniu.  Dodatkowo z wylosowanymi Beneficjentami skontaktujemy się telefonicznie.

Przypominamy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na podstawie liczby mieszkańców zamieszkujących teren gminy Kowalewo Pomorskie ustalił limit dofinansowania dla naszej gminy na 30.000,00zł co stanowi 15 źródeł ciepła.
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!