Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 10.04.2021
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Młodzi Szachiści z Kowalewa Pomorskiego promują swoje miasto

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Młodzi Szachiści z Kowalewa Pomorskiego promują swoje miasto Drukuj
Wpisał: Benedykt Mroziński   
11.04.2018
6_small.jpgDwudziestu czworo  szachistów ze Szkoły Podstawowej  w Kowalewie Pomorskim otrzymało bardzo ładne koszulki sportowe. Ich projektem graficznym i zamówieniem zajęła się pani Ewa Bąk a burmistrz Andrzej Grabowski dofinansował znaczną część kosztów.

Daje to możliwość znakomitej promocji naszego miasta w czasie turniejów szachowych.
W miniony poniedziałek czworo szachistów Szkoły Podstawowej
w Kowalewie Pomorskim brało udział już w tych  koszulkach w finałowym turnieju "Szachiści grają dla Polonii", który odbył się w Senacie RP w Warszawie. Uroczyście otworzył go Marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Ze względu na wysoki poziom sportowy trudno było o sukcesy młodych szachistów, ale nasi reprezentanci dzielnie walczyli o jak największą liczbę punktów.  Nasze koszulki zwróciły uwagę fotoreporterów, co zostało utrwalone na zdjęciach na stronie internetowej Senatu RP. Osiemnaścioro szachistów ubranych w te koszulki brało też udział w comiesięcznym turnieju w Toruniu. W imieniu rodziców młodych szachistów dziękuję panu burmistrzowi za wsparcie finansowe oraz pani Ewie Bąk za wspaniałą inicjatywę i organizację ich zakupu.

https://www.senat.gov.pl/aktualnosci/art,10560,final-turnieju-szachisci-graja-dla-polonii.html

https://www.facebook.com/SenatRP/photos/pcb.779731965551475/779731172218221/?type=3&theater

 

szachy_2018.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!