Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 10.04.2021
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Kwiecień się ukwiecił

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kwiecień się ukwiecił Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
13.04.2018
kwiecienrozkwiecil_130418_00.jpgWiosna w pełni, słońce wysoko i każdego dnia cieplej. Na rabatach i klombach pojawiły się kwiaty. Tradycyjnie te najbardziej odporne na zimne noce czyli bratki. Ulice po zimie zostały uprzątnięte przez wyłonionego przez samorząd wykonawcę.

Zachęcamy do uprzątnięcia terenów przyległych przy posesjach i dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie i sprzątanie nie tylko wokół swoich posesji.

Z poważaniem
Andrzej Grabowski
Burmistrz miasta

kwiecienrozkwiecil_130418_01.jpg
 kwiecienrozkwiecil_130418_02.jpg
 kwiecienrozkwiecil_130418_04.jpgkwiecienrozkwiecil_130418_03.jpg
 kwiecienrozkwiecil_130418_05.jpg
 
 
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!