Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 10.04.2021
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Super Heros

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Super Heros Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - UKS "Sokół" Wielkie Rychnowo   
13.04.2018

8small.jpg kwietnia br. w Sobótce k. Wrocławia odbył się XXXI Międzynarodowy wyścig kolarski „Ślężański Mnich", który jest oficjalnym rozpoczęciem sezonu kolarskiego w Polsce. Na starcie pojawiło się około 1700 zawodników, w tym zawodnicy i wychowankowie UKS „Sokół" Wielkie Rychnowo.

Nasz klub  miał swoich reprezentantów w kategoriach: junior, junior młodszy, młodzik i młodziczka.

Kolarze rywalizowali na trudnej, selektywnej 18 km rundzie wokół Sobótki. Jedną rundę do pokonania miały kategorie młodzik, młodziczka  i juniorka młodsza, trzy okrążenia to trasa juniorów młodszych, a cztery juniorów. 

W kategorii junior na starcie stanęło 129 zawodników. Rewelacyjnie spisał się Adrian Marzec, który  po finiszu z  10 osobowej ucieczki wywalczył drugie miejsce. Do udanych start zaliczą pozostali nasi wychowankowie:  junior Daniel Śliwka zajął dwudziestą drugą pozycję, a Bartosz Małkiewicz  był siedemnasty spośród ponad 120 juniorów młodszych. Oto link do szczegółowych wyników: https://ch.rowery.org/wp-content/uploads/2018/04/%C5%9Al%C4%99%C5%BCa%C5%84ski-Mnich-2018-juniorzy.pdf?x16679

Juniorka młodsza Paulina Matczak przyjechała w grupie zasadniczej.

Debiut na ogólnopolskim wyścigu mają za sobą nasze młodziczki Katarzyna Kurzyńska i Weronika Rysiewska, które zajęły odpowiednio dwudziestą trzecią i trzydziestą pierwszą pozycję.

Bardzo dobrze w kategorii młodzik  zaprezentował się Tymoteusz Śliwka, który zameldował się głównej grupie.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!