Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.10.2021
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Podziękowali swojemu lekarzowi

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Podziękowali swojemu lekarzowi Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
26.04.2018
podziekowalilekarzowi_260418_00.jpgPo 50 latach pracy, a właściwie służby na rzecz drugiego człowieka, na zasłużoną emeryturę przeszedł pan Janusz Pawłowski -lekarz rodzinny pracujący na co dzień w przychodni w Wielkim Rychnowie. W dniu 25 kwietnia br., w imieniu licznej rzeszy pacjentów, pożegnanie przygotowali sołtysi oraz rady sołeckie ze wsi Wielkie Rychnowo, Borówno i Nowy Dwór wspólnie z radną Justyną Wontorowską i radną Małgorzatą Szczepańską Zillmann i strażakami z OSP Wielkie Rychnowo.

Przybył również Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski, który w imieniu wdzięcznego społeczeństwa i w podziękowaniu za wieloletnie zaangażowanie doktora wręczył Mu najwyższe gminne odznaczenie, czyli Akt Nadania Herbu Gminy.

Dziękuję panu Januszowi Pawłowskiemu za wieloletnie niesienie pomocy mieszkańcom gminy Kowalewo Pomorskie. Dodatkowo jako samorządowiec dziękuję również za godne piastowanie w przeszłości funkcji radnego oraz dyrektora szpitala- podkreślał włodarz wręczając Herb, pamiątkowy grawer i życzenia.

Każdy z uczestników spotkania miał swoje wspomnienia z wizyt lekarskich, niektórzy z czasów naprawdę wczesnych lat dzieciństwa. Pan Janusz Pawłowski urodzony Kowalewiak poświęcił swoje życie powołaniu lekarskiemu. Wspólnie z małżonką Kazimierą, z zawodu pielęgniarką, z otwartym sercem podchodził do swoich pacjentów. Teraz na zasłużonej emeryturze cieszyć się będzie wypoczynkiem oraz sukcesami dzieci i 3 wnucząt. Za swoją działalność państwo Pawłowscy zostali odznaczeni przez prezydenta RP Krzyżami Zasługi: pan Janusz Złotym, a pani Kazimiera Srebrnym.

podziekowalilekarzowi_260418_01.jpg
 podziekowalilekarzowi_260418_02.jpg
 podziekowalilekarzowi_260418_03.jpg
 podziekowalilekarzowi_260418_04.jpg
 podziekowalilekarzowi_260418_05.jpg
 podziekowalilekarzowi_260418_06.jpg
 podziekowalilekarzowi_260418_07.jpg
 podziekowalilekarzowi_260418_08.jpg
 podziekowalilekarzowi_260418_09.jpg
 podziekowalilekarzowi_260418_10.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!